Süpürgem Bozuk ve ben böyle kullanmak istemiyorum.

Return to Question and Answers
 

VN2200 süpürgem şu an serviste termiği bozukmuş, olmazsa motor değişecekmiş ve bu benim içime hiç sinmiyor. Garantisi henüz dolmamış olan bir süpürgenin bu kadar kısa zamanda bozulması beni üzüyor. İyi bir marka diye aldığım aletin kısa zamanda bozulması sizce doğru mu? Bir odayı süpürüyorum hemen duruyor. Lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz? Ben süpürgemin yenisi ile değişmesini istiyorum. Yoksa mutsuz olacağım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Canan Özden Türkiye

Details

Size bir türlü mail yoluyla ulaşamadığım için ayrıca fazla ingilizcede bilmediğim için bu yolu seçtim. Elektrik süpürgemin yenisi ile değişmesini istiyorum. Yoksa bu benim içime sinen birşey olmayacak. Eğer müşteri memnuniyetine önem veren bir firma iseniz beni en kısa zamanda bilgilendirirsiniz.

 

Answers

Before you can comment, please Sign Up or Log In

© Copyright 2015, Black & Decker Inc. All rights reserved. "BLACK & DECKER","BLACK+DECKER", and the BLACK & DECKER and BLACK+DECKER logos and product names are either registered trade marks or trade marks of "The Black & Decker Corporation"

Forgot Password?

x